Berg, Hans Johan Frederik(1813-1874)
Fra Svolvær 1871
Akvarell
24x41
Usignert
Stedsbestemt og datert nede t.v.: Svolvæhr 10 Juli 1871. Påtegnet på baksiden av innrammingen: "Svolvær 10 Juli 1871 Hans Johan Fredrik Berg 1813-1874".
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 800–1 100
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00