Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Sinding, Sigmund(1875-1936)
Interiør med lesende pike

Olje på plate
61x49
Signert nede t.h.: Sigmund Sinding

Vurdering
NOK 10 000USD 1 200EUR 1 100

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000