Berg, Gunnar(1863-1893)
Fiskevær i Lofoten med folkeliv
Blyant på skissepapir
17x23, Lysmål: 16,5x22,5
Signert nede t.h.: G B.
Proveniens:
Maleren Gunnar Bergs familie.
Vurdering
NOK 3 000USD 400EUR 300
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000