Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Berg, Gunnar(1863-1893)
Fiskevær i Lofoten med folkeliv

Blyant på skissepapir
17x23, Lysmål: 16,5x22,5
Signert nede t.h.: G B.

Proveniens:

Maleren Gunnar Bergs familie.

Vurdering
NOK 3 000USD 400EUR 300

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 3 000