Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Fjellgård med folkeliv, vinter

Olje på lerret
35x52
Signert nede t.h.: G. Wentzel

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 400–9 900EUR 6 300–8 500

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00