Widerberg, Frans(1934-2017)
Vannet, øy, skyer 1977
Akvarell på papir, lysmål
17x25
Signert og datert nede t.h.: F W 16 7 77
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av innrammingen: "Vannet. Øy. Skyer. F W".
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 700–1 000EUR 600–800
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000