Sydlandsk landskap med hus
Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: Weidemann
Dedikasjon nede t.v.: Til Kari - Kersti og Arthur
Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 900–1 100EUR 700–1 000
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000