Uchermann, Karl(1855-1940)
Tiggende Schnauzer
Olje på lerret
71x53
Signert nede t.v.: Karl Uchermann
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 700–4 900EUR 3 200–4 200
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Olje på lerret
71x53
Vurdering