Holbø, Kristen(1869-1953)
Elvelandskap 1930
Olje på lerret
55x65
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 30.
Angivelig malt i Lillehammer-traktene.
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 000–1 600
Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00