Fokus 1900

Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Holbø, Kristen (1869-1953)
Elvelandskap 1930

Olje på lerret
55x65
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 30.

Angivelig malt i Lillehammer-traktene.

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 000–1 600