Radering trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 457x341 mm Motivet: 238x216 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
NOK 100 000–150 000USD 12 200–18 300EUR 10 500–15 700
Litografi trykket i svart på tykt grågrønt papir
Arket: 625x470 mm Motivet: 602x442 mm
Signert og datert nede t.h.: Edvard Munch 1896
Fargelitografi
68x76
Signert med blyant nede t.h.: Sohlberg
Olje på lerret
133x105
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1910
Olje på tykt hvitt papir, oppklebet på lerret
55x46
Signert og datert nede t.v: Thv. Erichsen 24.
Olje på lerret
55x65
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 30.
Olje på lerret
55x65
Signert og datert nede t.v.: K Holbö 28.
Olje på lerret
54x46
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: HS 16
Olje på lerret, stiftet opp på plate
39x38
Signert nede t.v.: T. Gjesdal
Olje på lerret
90x72
Signert og datert nede t.v.: Sören Onsager 1922
Olje på lerret
54x72
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Gerhard Munthe. Röisheim. 1919.
Fargetresnitt med håndkolorering
36,6x46,9
Signert nede t.v. N. Astrup
Tresnitt trykket i svart og lavering på tynt papir
33x50
Signert nede t.v.: N Astrup
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A. Kavli
Olje på lerret
45x51
Signert nede t.h.: A. Kavli.
Olje på lerret
85x92
Signert nede t.h.: O Wold Torne.
Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1927
Olje på plate
73x60
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg -31
Olje på lerret
88x80
Signert og datert nede t.h.: CW 1930
Olje på lerret
48x36
Signert og datert nede t.v.: Baard Brodersen 51.
Olje på lerret
120x102
Signert nede t.v.: HB.
Blyant og pastell på papir, lysmål
31x35
Signert og datert nede t.v.: "tegnet. av. "Herr. Kunstmaleren Bendik. Riis.". "december" "år". 1946"
Olje på plate
80x65
Signert og datert nede t.v.: Bendik Riis 1942
Olje på plate
61x50
Signert og datert nede t.v.: Ekeland 48
Olje på lerret
61x49
Signert nede t.v.: J Rian
Olje på lerret
90x67
Signert nede t.h.: J Rian
Olje på plate
50x44,5
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: J Rian Paris 1931
Olje på lerret
79x64
Signert nede t.h.: J Rian
Olje på huntonittplate
65x81
Signert nede t.h.: Weidemann
Olje på lerret
30x39,5
Signert og datert nede t.v.: Weidemann. 55
Olje på lerret
112x80
Signert og datert nede t.v.: Erik Harry Johannessen. 1952.
Olje på plate
33x24
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Olje på lerret
68x53
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 52
Olje på lerret
51x65
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb -54
Olje på lerret
50x65
Signert og datert oppe t.v.: Th. Heramb 54
Olje på papir, lysmål
38x58
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb. 49
Olje på plate
50x65
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 56
Bronse
H: 37,5 cm
Signert på plinten: Durban
Bronse
H: 14 cm
Signert og datert på den ene armen: -51. AH
Bronse
H: 67,5 cm
Olje og metallfolie på lerret
90x116
Signert og datert nede t.h.: a-e Bergman 1957
Fargelitografi
65,5x50,5
Signert i blått nede t.v.: Picasso Signert og datert i stenen nede t.h.: Picasso 27.6.57.
Radering
54x45
Stempelsignert med sort nede t.h.: Picasso Datert i platen speilvendt oppe t.h.: 4.4.67.
Olje på lerret
165x110
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. Gundersen -66-67.
Olje på lerret
140x180
Signert nede t.v.: Gunnar S.
Olje på lerret
70x70
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 78
Olje på lerret
100x100
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 76
Olje på lerret
200x147
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: Weidemann 67
Olje på lerret
95x105
Signert og datert nede t.v.: Advocaat 74
Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede nede t.v.: Th. Heramb -87-97
Serigrafi, lysmål
69x61 Arket: 70x62
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -68
Serigrafi
96,6x71,8
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -71
Kullstift på papir
62x87
Signert og datert nede t.v: Groth 1984
Kullstift på hvit kartong
62x88
Signert og datert med blyant nede t.v.: Groth 1988
Serigrafi
101x70
Stemplet med "the Estate of Andy Warhol" og stemplene til "the Andy Warhol Foundation for the Visual Arts" og nummerert UP48.68 på baksiden.
Olje på lerret
40x50
Signert nede t.h.: Kåre Tveter
Olje på skjellakk-impregnert papir
16,5x26,5
3 stk. 1 av 3 signert nede t.v.: Olav Christopher, og datert nede t.h.: 1988
Høybrent steingods
H: 89 cm
Signert og datert på siden oppe: K. Nupen 90
Olje på lerret
65x54
Signert nede t.v.: Sitter
Olje på lerret
162x130
Signert nede t.h.: Sitter