Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00
Haukeland, Arnold(1920-1983)
Byste av liggende baby

Bronse
H: 14 cm
Signert og datert på den ene armen: -51. AH

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 400EUR 1 600–2 100

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00