Fokus 1900

Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Haukeland, Arnold (1920-1983)
Byste av liggende baby

Bronse
H: 14 cm
Signert og datert på den ene armen: -51. AH

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 800–2 400 EUR 1 600–2 100