Haukeland, Arnold(1920-1983)
Byste av liggende baby
Bronse
H: 14 cm
Signert og datert på den ene armen: -51. AH
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 400EUR 1 600–2 100
Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00
Bronse
H: 14 cm
Vurdering