Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Ærfugl ved Skroven, Reine fyrhus Lofoten

Olje på lerret
68x60
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Datert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Skroven. Reine Fyrhus, Lofoten. 1905."

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 700EUR 2 100–3 100

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 11 000