Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Ærfugl ved Skroven, Reine fyrhus Lofoten
Olje på lerret
68x60
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Datert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Skroven. Reine Fyrhus, Lofoten. 1905."
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 700EUR 2 100–3 100
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000