Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Ærfugl ved Skroven, Reine fyrhus Lofoten

Olje på lerret
68x60
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Datert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Skroven. Reine Fyrhus, Lofoten. 1905."

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 500–3 700 EUR 2 100–3 100

Tilslag NOK 11 000