Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1972

Serigrafi
78x57,5 Motivet: 63x4765x48
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -72.

Nummerert og påtegnet nede t.v.: Serigrafi 50/100.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 900–2 500 EUR 1 600–2 100

Tilslag NOK 21 000