Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1969

Serigrafi, lysmål
57,5x49
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -69

Påtegnet nede t.v.: Serigrafi

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 800–1 000

Tilslag NOK 8 000