Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Moore, Henry (1898-1986)
Liggende figurer

Litografi
65x50
Signert nede t.h.: Moore

Nummerert nede t.v.: 1/75.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000 USD 1 200–1 500 EUR 1 000–1 200

Tilslag NOK 10 000