Moore, Henry(1898-1986)
Liggende figurer
Litografi
65x50
Signert nede t.h.: Moore
Nummerert nede t.v.: 1/75.
Vurdering
NOK 10 000–12 000USD 1 200–1 500EUR 1 000–1 200
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Litografi
65x50
Signert nede t.h.: Moore
Nummerert nede t.v.: 1/75.
Vurdering