Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Moore, Henry(1898-1986)
Liggende figurer

Litografi
65x50
Signert nede t.h.: Moore

Nummerert nede t.v.: 1/75.

Vurdering
NOK 10 000–12 000USD 1 200–1 500EUR 1 000–1 200

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000