Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Frøysaa, Knut (1919-1987)
Karl Johan sett fra Slottsbakken

Olje på lerret
90x117
Signert nede t.h.: Knut Frøysaa

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 52 000