Frøysaa, Knut(1919-1987)
Karl Johan sett fra Slottsbakken
Olje på lerret
90x117
Signert nede t.h.: Knut Frøysaa
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 52 000
Olje på lerret
90x117
Vurdering
NOK 30 000–50 000