Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Frøysaa, Knut(1919-1987)
Karl Johan sett fra Slottsbakken

Olje på lerret
90x117
Signert nede t.h.: Knut Frøysaa

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 52 000