Olje på lerret
90x117
Signert nede t.h.: Knut Frøysaa
NOK 30 000–50 000
Olje på lerret
90x117
Fargetresnitt med håndkolorering
Arket: 202x195 mm
Signert nede t.h.: N. Astrup
Olje på lerret
100x79
Signert og datert nede t.v.: J Heiberg 07
Litgrafi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
48,5x33
Signert med svart penn nede t.h.: Henri Matisse Stempelsignert nede t.h.: HM
Olje på lerret
95x72
Signert og datert nede t.v.: Lul Krag 1915
Olje på lerret
54x46
Usignert
Olje på plate
37x46
Signert og datert nede t.v.: P Deberitz 24
Olje på plate
38x46
Signert, stedsbestemt og datert samt påtegnet med dedikasjon oppe t.v.: Til Astri 7/4 -24 P. Deberitz. Paris. april 24
Olje på lerret
38x45
Signert og datert nede t.h.: P. D. 24.
Olje på lerret
55x56
Signert og datert nede t.v.: A- Kavli. 16
Olje på lerret
59x48
Signert nede t.v.: A- Kavli
Pastell på papir, oppklebet på papp
69x52
Signert og datert nede t.h.: Nesch 43.
Pastell
Arket: 29,5x41,8
Signert nede t.h.: Rolf Nesch.
Pastell
Arket: 29,2x41,3
Signert og påtegnet nede t.v.: Nesch til Frk. Lillemor. Jeg takker for "Straussmusikken"
Pastell
Arket: 29,5x41,8
Signert og påtegnet nede t.h.: Nesch til Frk. Lillemor
Olje på lerret
38x52
Signert nede t.h.: Nesch
Trykkplate i metall med applikasjoner i metall
38,5x44
Usignert
Fargemetalltrykk
Arket: 50x65,5
Signert nede t.h.: Nesch
Olje på lerret
80x85
Signert nede t.v.: Aulie
Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Aulie
Olje på lerret
84x100
Signert og datert nede t.v.: Aulie -33
Olje på plate
73x60
Signert nede t.h.: Joronn Sitje
Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 43.
Olje på plate
61x50
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 51.
Olje på plate
37x44,5
Signert nede t.v.: Weidemann.
Olje på plate
24x33
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 55.
Olje på lerret
60x70
Signert og datert nede t.h.: Weidemann. 55.
Olje på lerret
66x56
Signert nede t.h.: J Rian
Olje på plate
41x33
Signert nede t.h.: J Rian
Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: J Rian
Olje på plate
46x51,5
Signert nede t.v.: J Rian
Olje på lerret
79x64
Signert nede t.h.: J Rian
Serigrafi
Trykkmål: 79x64
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Blandingsteknikk på tykk gulhvit kartong
57x43
Usignert
Olje på lerret
109x99
Signert og datert nede t.h:. Th. Heramb 48
Akvarell på papir, lysmål
36x58
Signert og datert nede t.v.: Th Heramb 50
Olje på lerret
51x65
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb -54
Olje på lerret
81x64
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb -83
Fargelitografi
Arket: 65,2x50,5
Signert i blått nede t.v.: Picasso Signert og datert i platen nede t.h.: Picasso 28.6.57.
Olje og metallfolie på lerret
89,5x115,5
Signert og datert nede t.v.: ae Bergman 1957.
Olje på lerret
70x85
Signert nede t.h.: Else Hagen
Akvarell, lysmål 63x48
Arket: 65x51
Signert og datert nede t.h.: K Slettemark 63
Olje på plate
44x35
Usignert
Olje på plate
55,5x33
Signert nede på midten: Bendik Riis
Olje på plate
50,5x33
Olje på lerret
100x100
Signert og datert nede t.v.: Jens Johannessen 71.
Olje på lerret
140x80
Signert og datert nede t.h.: JJ 65
Akvarell på papir
57x76
Signert nede t.h.: FW
Serigrafi
200x199
Signert nede t.v.: Frans
Olje på lerret
88x104
Signert nede t.h.: FW
Olje på lerret
118x164
Signert nede t.v.: Frans W
Olje på lerret
145x106
Signert nede t.v.: Frans W
Bronse
H: 52
Signert på plinten: Skule W
Bronse
H: 130 cm
Signert på plinten: Kleppan
Olje på lerret
92x73
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -80
Olje på lerret
73x92
Signert nede t.h.: Kåre Tveter
Olje på lerret
101x100
Signert, datert og påtegnet med tittel på fransk av kunstneren på baksiden av lerretet: "O. Debré 96 Bleu et vert de Rosendal".
Akryl og emaljespray på papir
120x177
Signert og datert nede t.h.: Jim Dine 1983
Olje på lerret
141,5x197,5
Signert og datert på baksiden av lerretet: Frank Brunner 2005 45
Olje på lerret
147x110
Dobbeltsignert og datert på baksiden, på blindrammen: Håvard Vikhagen 08
Silver gelatin print
Arket: 50,5x60,5 Motivet: 36x53,5
Noe utydelig signert og datert med tusjpenn nede t.h.: Tom Sandberg 1980
Silver gelatin print
Noe utydelig signert og datert med fargetusj nede t.h.: Tom Sandberg 1980
Silver gelatin print
Arket: 40,5x50,5 Motivet: 30x45
Palladium print
Arket: 56,5x76 Motivet: 32,7x48,9
Signert med blyant nede på midten: Tom Sandberg
Palladium print
Arket: 57x76 Motivet: 25,4x38
Palladium print
Arket: 76x57 Motivet: 48,7x38,8
Signert og datert med blyant nede t.h.: Tom Sandberg 2001