Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Nesch, Rolf (1893-1975)
Svaner, fra Esslingen

Olje på lerret
38x52
Signert nede t.h.: Nesch

Påtegnet med tittel og datert på lapp på baksiden, på blindrammen: "Schwane 1923". Lappen er fra: Kunsthall Schaller Stuttgart Marienstrasse 14, 1 Tr. Også påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Fra Esslingen".

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering