Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Sandberg, Tom(1953-2014)
Uten tittel (Akt) 2001

Palladium print
Arket: 76x57 Motivet: 48,7x38,8
Signert og datert med blyant nede t.h.: Tom Sandberg 2001

Nummerert nede t.v.: 4/5

Vurdering
NOK 35 000

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00