Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Sandberg, Tom (1953-2014)
Uten tittel (Akt) 2001

Palladium print
Arket: 76x57 Motivet: 48,7x38,8
Signert og datert med blyant nede t.h.: Tom Sandberg 2001

Nummerert nede t.v.: 4/5

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 35 000