Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Werenskiold, Erik(1855-1938)
Rev ved skigard 1891

Penn på papir
10x12,5
Signert og datert nede t.v.: EW -91

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 8 000