Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Rev ved skigard 1891

Penn på papir
10x12,5
Signert og datert nede t.v.: EW -91

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering