Werenskiold, Erik(1855-1938)
Rev ved skigard 1891
Penn på papir
10x12,5
Signert og datert nede t.v.: EW -91
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Penn på papir
10x12,5
Vurdering