Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Hest i vind 1953

Tresnitt, lysmål
42x61
Signert og datert nede t.h.: Ludv. Eikaas /53

Nummerert nede t.v.: 6/15.

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000