Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Sandberg, Tom (1953-2014)
Uten tittel 1980

Silver gelatin print
Arket: 40,5x50,5 Motivet: 30x45
Noe utydelig signert og datert med fargetusj nede t.h.: Tom Sandberg 1980

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000