Fjell, Kai(1907-1989)
Tre kvinner 1985
Akvarell på papir
Lysmål: 28x41
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: Kai Fjell 85
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av innrammingen.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00