Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Fjell, Kai (1907-1989)
Tre kvinner 1985

Akvarell på papir
Lysmål: 28x41
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: Kai Fjell 85

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av innrammingen.

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering