Auksjon mandag 27. april 1998 kl 18:00
Tidemand, Adolph(1814-1876)
Besøk hos besteforeldrene 1859

Olje på lerret
94x79
Signert og datert nede t.h.: A Tidemand 1859

Vurdering

Auksjonert mandag 27. april 1998 kl 18:00

Tilslag NOK 3 100 000