Dahl, Hans(1849-1937)
Kirkegang i Hardanger
Olje på lerret
67x100
Signert nede t.v.: Hans Dahl
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert mandag 27. april 1998 kl 18:00
Tilslag NOK 260 000
Olje på lerret
67x100
Signert nede t.v.: Hans Dahl
Vurdering