Auksjon mandag 27. april 1998 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Kirkegang i Hardanger

Olje på lerret
67x100
Signert nede t.v.: Hans Dahl

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering

Auksjonert mandag 27. april 1998 kl 18:00

Tilslag NOK 260 000