Auksjon over klassisk kunst

Auksjon mandag 27. april 1998 kl 18:00

Astrup, Nikolai (1880-1928)
Vårnatt med fullmåne

Olje på lerret
61,5x56,5
Signert nede t.v.: NA

Auksjonert mandag 27. april 1998 kl 18:00

Tilslag NOK 460 000