Auksjon mandag 27. april 1998 kl 18:00
Astrup, Nikolai(1880-1928)
Vårnatt med fullmåne

Olje på lerret
61,5x56,5
Signert nede t.v.: NA

Vurdering

Auksjonert mandag 27. april 1998 kl 18:00

Tilslag NOK 460 000