Auksjon over klassisk kunst

Auksjon mandag 27. april 1998 kl 18:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Leif Eriksson oppdager Amerika 1892/93

Olje på lerret
117x175
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert mandag 27. april 1998 kl 18:00

Tilslag NOK 1 550 000