Auksjon torsdag 26. november 1998 kl 18:00
Sohlberg, Harald(1869-1935)
Natteglød

Olje på lerret, oppklebet på plate
33,5x24
Usignert

Kunstnernes Hus, Oslo 1936, kat.nr. 38.

Vurdering

Auksjonert torsdag 26. november 1998 kl 18:00

Tilslag NOK 500 000