Auksjon over Klassisk Kunst

Auksjon torsdag 26. november 1998 kl 18:00

Eckersberg, Johan Fredrik (1822-1870)
Fra Hardangerfjorden 1867

Olje på lerret
64x95
Signert og datert nede t.h.: JF Eckersberg 1867

Auksjonert torsdag 26. november 1998 kl 18:00

Tilslag NOK 300 000