Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Fra Hardangerfjorden 1867
Olje på lerret
64x95
Signert og datert nede t.h.: JF Eckersberg 1867
Vurdering
Auksjonert torsdag 26. november 1998 kl 18:00
Tilslag NOK 300 000
Olje på lerret
64x95
Vurdering