Auksjon tirsdag 4. april 1995 kl 18:00
Wentzel, Gustav(1859-1927)
I musikktimen 1881

Olje på lerret
62x78
Signert og datert nede t.h.: N Gustav Wentzel 1881

Kristiania Kunstforening 1881.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 4. april 1995 kl 18:00