Auksjon over billedkunst

Auksjon tirsdag 4. april 1995 kl 18:00

Wentzel, Gustav (1859-1927)
I musikktimen 1881

Olje på lerret
62x78
Signert og datert nede t.h.: N Gustav Wentzel 1881

UTSTILT:

Kristiania Kunstforening 1881.

Auksjonert tirsdag 4. april 1995 kl 18:00