Auksjon over billedkunst

Auksjon tirsdag 4. april 1995 kl 18:00

Munch, Edvard (1863-1944)
August Strindberg

Litografi
63x49
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

Woll 66.

Auksjonert tirsdag 4. april 1995 kl 18:00

Tilslag NOK 70 000