Auksjon over billedkunst

Auksjon tirsdag 4. april 1995 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Fra Lista 1878

Olje på lerret
83x144
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 78

Annotated lower right: Paris

Auksjonert tirsdag 4. april 1995 kl 18:00

Tilslag NOK 420 000