Thaulow, Frits(1847-1906)
Fra Lista 1878
Olje på lerret
83x144
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 78
Annotated lower right: Paris
Vurdering
Auksjonert tirsdag 4. april 1995 kl 18:00
Tilslag NOK 420 000
Olje på lerret
83x144
Annotated lower right: Paris
Vurdering