Auksjon tirsdag 4. april 1995 kl 18:00
Werenskiold, Erik(1855-1938)
Gårdskar

Olje på plate
55x38
Signert nede t.v.: Erik Werenskiold

Vurdering

Auksjonert tirsdag 4. april 1995 kl 18:00

Tilslag NOK 165 000