Auksjon over billedkunst

Auksjon tirsdag 4. april 1995 kl 18:00

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Gårdskar

Olje på plate
55x38
Signert nede t.v.: Erik Werenskiold

Auksjonert tirsdag 4. april 1995 kl 18:00

Tilslag NOK 165 000