Auksjon mandag 17. november 1997 kl 18:00
Peterssen, Eilif(1852-1928)
Fra Borkehullet, Christiania 1893

Olje på lerret
46x54
Signert og datert nede t.v.: Eilif P 93

Påtegnet med tittel på baksiden.

Kunstnernes hus, Oslo 1936, kat.nr. 65.

Vurdering

Auksjonert mandag 17. november 1997 kl 18:00

Tilslag NOK 145 000