Tidemand, Adolph(1814-1876)
Håkon Jarls død 1846
Olje på lerret
151x138, med ramme
Signert og datert nede t.h.: A Tidemand D:f 1846
Tidemandsudstillingen i Christiania 1877, kat.nr. 52.
Norges Jubilæumsutstilling 1914.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. november 1997 kl 18:00
Tilslag NOK 800 000