Auksjon over Moderne kunst

Auksjon mandag 17. november 1997 kl 19:15

Deberitz, Per (1880-1945)
Badende gutter 1915

Olje på lerret
81x72
Signert og datert nede t.h.: P Deberitz 1915

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert mandag 17. november 1997 kl 19:15

Tilslag NOK 115 000