Olje på lerret
81x72
Signert og datert nede t.h.: P Deberitz 1915
Olje på lerret
81x72
Fargetresnitt med håndkolorering
15x22
Signert nede t.v.: N Astrup
Olje på lerret
41x60
Signert og datert nede t.h.: Sohlberg 1908
Litografi trykket i svart
64x49
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Olje på lerret
55x45
Signert nede t.v.: Søren Onsager
Olje på plate
65x54
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1951
Olje på lerret
65x55
Signert og datert oppe t.h.: Kai Fjell 44
Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 58
Olje på lerret
70x58
Signert nede t.v.: J Rian
Olje på lerret
181x121
Signert nede t.h.: JJ