Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 21. - 28. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Vinterlandskap fra Asker 1910

Olje på lerret
60x90
Signert og datert nede t.h.: G. Wentzel. 10.

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 5 000–7 500 EUR 4 400–6 700

Tilslag NOK 94 000

Gustav Wentzel