Innlevering pågår
Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Vinterlandskap fra Asker 1910

Olje på lerret
60x90
Signert og datert nede t.h.: G. Wentzel. 10.

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30