Wentzel, Gustav(1859-1927)
Vinterlandskap fra Asker 1910
Olje på lerret
60x90
Signert og datert nede t.h.: G. Wentzel. 10.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 5 000–7 500EUR 4 400–6 700
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Tilslag NOK 94 000
Olje på lerret
60x90
Vurdering