Olje på lerret
20x35,5
Usignert
NOK 50 000–70 000USD 6 300–8 800EUR 5 600–7 800
Olje på lerret
20x35,5
Usignert
Olje på lerret
76,5x119
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1857
Olje på lerret, oppklebet på plate
25x45
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: HFG Chiemsee 21 Aug 67
Olje på lerret
27x42
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1867
Olje på lerret
55x82
Signert nede t.v.: J: Bennetter. Datert nede t.h.: 1/9 65
Olje på lerret
75x147
Signert og datert nede t.h.: Gerh. Munthe 1877.
Olje på lerret
83x55
Signert og datert nede t.v.: Ender 72.
Olje på lerret
60x132
Signert og datert nede t.v.: Gerh. Munthe München -1878.
Olje på lerret
53x44
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen. München 1880.
Olje på mahogniplate
36x47
Signert og datert nede t.h.: E. Werenskiold. 79.
Olje på lerret
38x46
Signert nede t.v.: Frits Thaulow.
Olje på lerret
111x68
Signert nede t.v.: Chr. Skredsvig.
Olje på lerret
100x72
Signert og datert nede t.h.: Halfdan Ström 89.
Olje på lerret
69x105
Signert nede t.v.: C. Troyon.
Olje på lerret
66x102
Signert nede t.h.: Heywood Hardy.
Penn på middels tykt papir
Arket: 16x11
Signert nede t.v.: Halfdan Egedius.
Olje på mahogniplate
45x55
Signert nede t.h.: Axel Ender.
Olje på lerret
60x124
45x73
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold Ddf. 1896
Olje på lerret
110x80
Signert nede t.h.: Heyerdahl
Olje på lerret
117x142,5
Signert nede t.h.: C. Krohg
Olje på lerret
50x63
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Skredsvig. Eggedal. 96.
Olje på lerret
69x53
Signert nede t.h.: C. K.
Akvarell på papir, lysmål
18x30,5
Signert nede t.v.: E Galien-Laloue.
Akvarell på papir, lysmål
18x30,5
Olje på papir, oppklebet på papp
40x63
Signert og datert nede t.h.: A. Askevold. 1866.
Olje på lerret
66,5x38
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Julius Holck Bergen 91
Olje på lerret
36x69
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1927
Olje på lerret
94x161
Signert og datert nede t.v.: W Barth 87.
Olje på plate
34x53
Signert og datert nede t.h.: G. Wentzel 92.
Olje på lerret
60x75
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: G. Wentzel. 89 (?)
Olje på lerret
45x90
Signert og datert nede t.h.: Gustav Wentzel 1900
Olje på lerret
60x90
Signert og datert nede t.h.: G. Wentzel. 10.
Olje på lerret
100x130
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel
41,5x31,5
Signert oppe t.h.: Frida Rusti.
Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.h.: EW -32
Olje på lerret
60x90
Signert og datert nede t.v.: A. Bloch 86
Olje på lerret
51x73
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Bronse
H: 25 cm
Signert på plinten: Stephan Sinding.
Olje på lerret
66x100
Signert nede t.v.: Hans Dahl. Berlin.