Innlevering pågår
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Picasso, Pablo (1881-1973)
La Fille au Chapeau

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 65,5x50,4 cm Motivet: 64,3x49,5 cm
Signert med svart blyant nede t.h.: Picasso

Datert i platen opp t.v.: 6.1.59. Nummerert med blyant nede t.v.: 27/50
Bloch 872.

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00