Picasso, Pablo(1881-1973)
La Fille au Chapeau 1959
Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 65,5x50,4 cm Motivet: 64,3x49,5 cm
Signert med svart blyant nede t.h.: Picasso
Datert i platen opp t.v.: 6.1.59. Nummerert med blyant nede t.v.: 27/50
Bloch 872.
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 500–10 000EUR 6 700–8 900
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 105 000