Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Picasso, Pablo (1881-1973)
La Fille au Chapeau 1959

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 65,5x50,4 cm Motivet: 64,3x49,5 cm
Signert med svart blyant nede t.h.: Picasso

Datert i platen opp t.v.: 6.1.59. Nummerert med blyant nede t.v.: 27/50
Bloch 872.

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 7 500–10 000 EUR 6 700–8 900

Tilslag NOK 105 000