Innlevering pågår
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

«Fokus 1900» er markedets eneste spesialauksjon over 1900-talls kunst. Det er en godt innarbeidet markedsplass for 1900-tallets mange epoker og de mest kjente kunstnernavnene fra det århundret.

Vi søker blant andre: Harald Sohlberg, Nikolai Astrup, Gustav Vigeland, Per Krohg, Thorvald Hellesen, Charlotte Wankel, Ragnhid Kaarbø, Ragnhild Keyser, Johs. Rian, Gunnar S. Gundersen, Inger Sitter, Anna-Eva Bergman, Arnold Haukeland, Bendik Riis, Jakob Weidemann.

Vi søker også grafikk av: Per Kleiva, Rolf Nesch, Pablo Picasso, Gunnar S. Gundersen, Frans Widerberg.

Verk med vurdering under kr. 10.000 henvises som oftest til andre salgskanaler.

Kostnadsfri verdivurdering

Tlf: 22 86 21 86
Mob: 920 42 306
Epost: hansrichard.elgheim@gwpa.no

Motta nyheter, oppdateringer og invitasjoner på epost

Meld deg på

Ønsker du å holde deg oppdatert om hva som skjer i kunstmarkedet?

Bestill her