Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Knelende akt 1914

Fettstift på beige papir, oppklebet på papp
Arket: 41,5x53
Signert og datert med blyant nede t.h.: L. Karsten -14

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 300–1 900 EUR 1 100–1 700

Tilslag NOK 10 000