Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Karsten, Ludvig(1876-1926)
Knelende akt 1914

Fettstift på beige papir, oppklebet på papp
Arket: 41,5x53
Signert og datert med blyant nede t.h.: L. Karsten -14

Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 300–1 900EUR 1 100–1 700

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000