Katalog
Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 21. - 28. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Dahl, Hans (1849-1937)
Midtveis på fjorden

Olje på lerret
66x100
Signert nede t.v.: Hans Dahl. Berlin.

Antagelig signert og påtegnet med tittel på tysk på baksiden av rammen: "Hans Dahl Kuhrfürstenstrasse 126 Berlin W. Am meinschweg" (?) "des Fjords Westnorwegen".

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Vurdering
NOK 150 000–200 000 USD 18 800–25 000 EUR 16 700–22 200

Gi forhåndsbud