Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Dahl, Hans(1849-1937)
Midtveis på fjorden

Olje på lerret
66x100
Signert nede t.v.: Hans Dahl. Berlin.

Antagelig signert og påtegnet med tittel på tysk på baksiden av rammen: "Hans Dahl Kuhrfürstenstrasse 126 Berlin W. Am meinschweg" (?) "des Fjords Westnorwegen".

Vurdering
NOK 150 000–200 000USD 18 800–25 000EUR 16 700–22 200

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Tilslag NOK 260 000