Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Motzfeldt, Benny (1909-1995)
Komposisjon 1990

Blandingsteknikk og collage på papir
Lysmål: 25x28
Signert og datert nede t.h.: BM 90

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 500–800 EUR 400–700

Tilslag NOK 7 000