Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Flyvende skarv 1902
Olje på lerret
45x67
Signert og datert nede t.h.: Holmboe 1902
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 300EUR 900–1 100
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
45x67
Vurdering