Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917

Fargelitografi
Arket: 65x72,5 Motivet: 52x60
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917 Signert med blyant nede t.h.: Sohlberg.

Nummerert med blyant nede t.v.: 34

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000 USD 37 500–50 000 EUR 33 300–44 400