Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Sohlberg, Harald(1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917

Fargelitografi
Arket: 65x72,5 Motivet: 52x60
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917 Signert med blyant nede t.h.: Sohlberg.

Nummerert med blyant nede t.v.: 34

Vurdering
NOK 300 000–400 000USD 37 500–50 000EUR 33 300–44 400

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00