Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Nesch, Rolf (1893-1975)
Svaner, fra Esslingen

Olje på lerret
38x52
Signert nede t.h.: Nesch

Påtegnet med tittel og datert på lapp på baksiden, på blindrammen: "Schwane 1923". Lappen er fra: Kunsthall Schaller Stuttgart Marienstrasse 14, 1 Tr. Også påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Fra Esslingen".

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 500–3 800 EUR 2 200–3 300

Tilslag NOK 21 000