Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Nesch, Rolf(1893-1975)
Svaner, fra Esslingen

Olje på lerret
38x52
Signert nede t.h.: Nesch

Påtegnet med tittel og datert på lapp på baksiden, på blindrammen: "Schwane 1923". Lappen er fra: Kunsthall Schaller Stuttgart Marienstrasse 14, 1 Tr. Også påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Fra Esslingen".

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 800EUR 2 200–3 300

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 21 000