Nesch, Rolf(1893-1975)
Svaner, fra Esslingen
Olje på lerret
38x52
Signert nede t.h.: Nesch
Påtegnet med tittel og datert på lapp på baksiden, på blindrammen: "Schwane 1923". Lappen er fra: Kunsthall Schaller Stuttgart Marienstrasse 14, 1 Tr. Også påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Fra Esslingen".
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 800EUR 2 200–3 300
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 21 000