Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 20. - 27. november

Dahl, Hans (1849-1937)
Seilende på fjorden

Olje på lerret
100x125
Signert nede t.h.: Hans- Dahl.

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Vurdering
NOK 150 000–200 000 USD 16 200–21 600 EUR 14 600–19 500

Tilslag NOK 230 000