Siste innleveringsdag 25. oktober.
Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:30

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 20. - 27. november

Dahl, Hans (1849-1937)
Seilende på fjorden

Olje på lerret
100x125
Signert nede t.h.: Hans- Dahl.

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 19:30