Olje på lerret
63x78
Signert og datert nede t.v.: E Paulsen PIXI 1789
NOK 150 000–200 000USD 16 200–21 600EUR 14 600–19 500
Olje på lerret
63x78
Olje på lerret
30x40
Usignert
Olje på papir, oppklebet på lerret
37x52
Usignert
Olje på lerret
31x38
Signert og datert nede t.h.: A Tidemand Df 51
Olje på lerret
78x117
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1875
Olje på lerret
82x114
Signert og datert nede t.h.: A. Leu. 1870.
Olje på lerret
67x121
Signert og datert nede t.h.: O. Kleineh 1879
Olje på lerret
51x64
Signert nede t.h.: JFE
Olje på lerret
46x38
Signert nede t.v.: L Munthe
Olje på lerret
88x141
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1918
Olje på lerret
60x94
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen
Datert nede t.h.: 1925
Olje på lerret
38x64
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1876
Olje på lerret
49x76
Signert og datert nede t.v.: N. Ulfsten 1881.
Olje på lerret
61,5x51
Signert nede t.h.: Frits Thaulow
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.v.: Frits Thaulow.
Olje på lerret
73x92
Signert nede t.v.: Frits Thaulow
Olje på lerret
40x65
Signert og datert nede t.v.: Chr. Skredsvig. 1889.
Bronse
H: 23 cm. L: 28 cm D: 17 cm.
Signert på plinten: Stephan Sinding.
Bronse
H: 38 cm L: 60cm. D: 38 cm.
Signert og datert på plinten: Stephan Sinding 1885
Olje på lerret
75x105
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1873.
Olje på lerret
54x74
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1885.
Olje på lerret
44,5x61
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1870.
Olje på plate
49,5x69,5
Signert nede t.v.: A Normann
Olje på papir oppklebet på mahogniplate
31x46,5
Signert nede t.v.: A Rasmussen.
Olje på lerret
100x125
Signert nede t.h.: Hans- Dahl.
Olje på lerret
67x100
Signert nede t.h.: Hans- Dahl. Balestrand
Olje på lerret
143x92
Signert nede t.h.: Hans-Dahl. Berlin-Balestrand.
Olje på lerret, oppklebet på papp
22,5x15,5-16
Signert nede på midten: Hans Dahl
Stedsbestemt og datert nede t.h.: Bergen Octob. 1878.
Olje på plate
30x40
Signert nede t.v.: Hans Dahl.
Olje på lerret
58x81
Signert og datert nede t.h.: J. Ekenæs. 1909.
Olje på plate
26,5x44,5
Signert og datert nede t.v.: Kitty L Kielland. 1901.
Olje på lerret
57,5x77,5
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 84.
Olje på lerret
84x119
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Olje på lerret
45x80
Signert nede t.h.: G. Wentzel.
Olje på lerret
45x90
Signert og datert nede t.h.: Gustav Wentzel 1900
Olje på lerret
35x52
Signert nede t.h.: G. Wentzel
Fargelitografi
Arket: 70x77 Motivet: 52,5x60
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917
Signert med blyant nede t.h.: Sohlberg.
Akvarell på middels tynt, gulhvitt papir
Arket: 248x340 mm Motivet: 248x340 mm
Signert nede t.h.: N.A.
Benhvitt glass
H: 36 cm.
Gjøvigs Glasværk, 1830-43
Blått glass
H: 37 cm.
Gjøvigs Glasværk, 1830-43