Katalog
Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 20. - 27. november

Fearnley, Thomas (1802-1842)
Landskapstudie

Olje på papir, oppklebet på lerret
37x52
Usignert

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Vurdering
NOK 30 000–50 000 USD 3 200–5 400 EUR 2 900–4 900

Gi forhåndsbud