Fearnley, Thomas(1802-1842)
Landskapstudie
Olje på papir, oppklebet på lerret
37x52
Usignert
Vurdering
NOK 30 000–50 000USD 3 200–5 400EUR 2 900–4 900
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Tilslag NOK 40 000
37x52
Usignert
Vurdering