Fjell, Kai(1907-1989)
Høst
Litografi, delvis håndkolorert
Lysmål: 45,5x55
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Påtegnet med tittel nede t.v.: Höst
Påtegnet nede på midten: prövetrykk - delvis håndkolorert -
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00