Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Fjell, Kai (1907-1989)
Høst

Litografi, delvis håndkolorert
Lysmål: 45,5x55
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Påtegnet med tittel nede t.v.: Höst
Påtegnet nede på midten: prövetrykk - delvis håndkolorert -

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering